R/V Atlantis

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

A

Jeffrey R Arnold
Oiler

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

B

Richard Barnes
Ordinary Seaman

Richard C. Bean
3rd Mate

William Francis Bentley Jr.
2nd Assistant Engineer

Amy Biddle
3rd Mate

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

C

Pimenio C. Cacho
Boatswain

Rodney L Cochrane
Oiler

Arthur Colburn
Master

Kevin Cruse
2nd Assistant Engineer

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

D

Anthony F D'aoust
Communications Officer

Alex P Deveaux
2nd Assistant Engineer

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

E

Tanzania Edwards
Mess Attendant

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

F

Nissa Fowler
Oiler

MARK STEPHEN FRECHETTE
1st Assistant Engineer

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

G

Jerry M. Graham
Able Body Seaman

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

H

Cecile S. Hall
Ordinary Seaman

Tavis O Hamilton
Wiper

Patrick J. Hennessy
Boatswain

Monica Hill
Chief Engineer

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

J

Lawrence F. Jackson
Steward

Logan Johnsen
2nd Mate

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

K

Ms. Max Kantor
2nd Mate

Claire Emily Kirby
Oiler

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

L

Peter T. Leonard Jr.
Chief Mate

Timothy P. Logan
Electronics Technician

Allan Lunt
Master

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

M

Eduwiges R. Martinez
Able Body Seaman

Richard E. Matthews
2nd Assistant Engineer

James McGill
Able Body Seaman, Able Seaman

Anthony Diego Mello
Chief Mate

Janusz Mlynarski
Mess Attendant

Christopher Morgan
Chief Engineer

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

N

Patrick L. Neumann
Ordinary Seaman

Mark Nossiter
Cook

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

O

Brandon Z Oliver
Oiler

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

P

Troy W Pew
Marine Electrician

Edward Popowitz
Boatswain

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

R

Paul Ruh Jr.
3rd Assistant Engineer

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

S

Matthew E Slater
Oiler

Michael L. Spruill
Oiler

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

T

Daniel T Tintinger
Oiler

BRENDON MICHAEL TODD
Cook

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

W

Jonathan Walsh
1st Assistant Engineer

Ronald Whims
Ordinary Seaman

Lance E. Wills
Able Body Seaman

Carl Owen Wood
Steward